KONST / Litografier / Färglitografi 14718457
nr 1471 8457
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 988/1600. Färglitografi. Bladets mått: 62x86, yttermått inklusive ram: 71x101 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:43:59
100 kr
150 kr
200 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien